Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat? Bővebben lent!

Milyen halat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szeretnék valamilyen halat.

Az akvárium mérete: szélesség: 34 cm, hosszúság 16 cm, magasság 22 cm. Hatszögletű.

Legjobban sziámi harcoshalat szeretnék, neki gondolom ez az akvárium jó. Aranyhalnak is örülnék, de neki kicsi lenne ha megnőne. Nincs olyan aranyhal, amelyik nem nő nagyon nagyra és jó lenne neki ez az akvárium?

Régebben volt akváriumunk, vagyis még meg is van, de az nagy és nem férne el Nálam.


2009. okt. 28. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Betta az tökéletes(sziámi harcoshal).
2009. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány literes pontosan?Egy másfél literes palackkal töltögetsd fel,és akkor ki tudod számoli.Nagyjából.Vagy egy 10 literes vödörrel öntsd fel vagy nemtudom,de deritsük ki vhogy:).De igazad van,hondolom nem 100 literes az az aksi,így nem tudsz aranyhalakat tartani benne.Bettának viszont elég lesz.
2009. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
11 literes.
2009. okt. 28. 21:46
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor tényleg nem.:D

De amúgy a betták nem unatkoznak egyedül?:S

2009. okt. 28. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát...Ha fajtárssal összetennéd akkor megölnék egymást.De,jobb lenne a nagyobb akvárium,abba még tehetnél neonokat razbórákat,és hasonlókat.Nem tudod inkább azt beállítani valahova?Mobban nézne ki és kevesebb meló lenne,és a halaknak is jobb.Elég kicsi az a 11liter,de ha végképp nincs más akkor megteszi.
2009. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem apukám nem akar mostanában halakat, ezt az egyet szerintem megengedné. És úgy sem jó hogy egy hím sziámi harcoshal és mondjuk kettő guppi? Semmilyen halnak sem jó ez az aksi a bettán kívül?
2009. okt. 28. 23:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát,Itt válik ketté az,hogy te halat akarsz tartani,vagy azt akarod hogy ők is "jól érezzék magukat"!?Ha azt akarod hogy ne lehyen rossz nekik,akkor inkább a nagy akvárium.De erre a válasz az volt hogy apa nem akar halat tartani.Na most akkor nem értem,akkor nem tart halat ha egy hal van?És ha mellé még guppy akkor már 3 hal lesz,akkor meg már jöhet a nagy aksi is,és akkor több halat is tarthatnál.Mert ha az a kikötés hogy csak 1 hal,akkor hogy jön ide a guppy.Ha jöhet több is akkor mért nem jöhet a nagyobb?Na ne értem,de nem is az a lényeg hogy értsem.Azt mondom még mindig neked hogy vagy a nagyobb aksi,vagy ha marad ez a kicsi,akkor egy betta max.Bocsi ha kicsit kioktatóra sikeredett a szöveg,nem bántani akarlak.Alényeg kicsibe 1 betta nagyba mehet több hal is.Szia Lucky
2009. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam hogy csak egy hal. De azért három még mindig kevesebb mint a 30-40. Abban egy csomó elférne. Neonhalak, lazacok stb. És most tényleg nincs helye, mert még nem vettünk új szekrényeket stb.

Az én szobám van kész, oda meg nem férne el, mert van 2 terrárium, két ketrec. Az egyik ketrecben tengerimalacok vannak, szóval nem kicsi. Még azt sem tudom hogy Őket hova tegyem, mert az íróasztal marha nagy helyet foglal.

Most gondolom azt írjátok, hogy minek akkor még hal is.

De erre a kérdésre sosem tudok válaszolni. Azért mert szép és már régóta szeretnék. De ha egyedül tényleg unatkoznak, akkor nem lesz.

2009. okt. 29. 11:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a hozzáállás.Még mindig azt mondom,hogy nagyobb akváriumba,halakkal együtt jobb lenne neki,de meg lehet próbálni...De ha hamar elpusztul,akkor n vegyél több halat bele.De jó tartáshoz elvileg 50 liter min kell,annak ellenére hogy egy pohár vízben is megél.Üdv Lucky
2009. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a sziámival kapcsolatban szeretném megjegyezni hogy nekünk már több is volt és akárhányszor összetettük öket a többi hallal, kipusztította őket egytől-egyig. Szerintem nem szerencsés együtt tartani a többiekkel, de nagyon szépen mutat egyedül is.
2009. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!