Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Darakór? Mit tegyek? Milyen...

Darakór? Mit tegyek? Milyen szer kell nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már 2 éve tartok halakat és már 2.-szor jött elő a darakór.Csakhogy ez most nem a saját halaimon hanem a sulis halakon amiket ősziszünetre hazahoztam.Csak én voltam az osztályból már suliban.És ha nem hozom haza őket az osztályfőnök azért csesz le.És ha megdöglenek azér.Mit csináljak??Ma vesz anyu olyan fertőtlenítőszert.A neptun az jó erre vagy, nem? Régebben a mollykon jött elő és a neptun segített de ezek most guppik.Mit csináljak????Segítsetek!!!!!!!!!
2009. okt. 28. 07:46
 1/6 anonim válasza:
A neptun mindeféle halra jó ha darakorós. Én is mindig ezt használtam és mindig használt.
2009. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
SERA Costapur, Tetra Contrack Plus,De a fent említett NEPTUN Parakill is jó, ez utóbbi a legolcsóbb.SN.
2009. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Iskolai szemléltető eszköz.Hogyan ne tartsunk halat!!!Azért a tanárok is gázosak egy kicsit.SN.
2009. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Parakill turbó és lassan emeld a vízhőfokot 28 fokra.
2009. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat anyu vett fertőtlenítőt és tetük a vízbe most mintha kicsit kevesebb lenne rajtuk a hólyag.Remélem nem pusztul el egy sem.Amúgy igazad van SN nem túl jó mert nyáriszünetben is végig a nyakaom lesznek.Majd rásózom valaki másra.De az a legrosszabbhogy én vittembe 23-at az osztálytársammeg 1-et és most mind nálam van.Ezért mindig az énffelelősségem takarítan egyedül a 100 l-es akváriumot.Meg etetni a halakat.Volt olyan tavaly a másikoszba hogy hiányoztam kötőhártyagyulladás miatt 2 hétig és megdöglöttek éhen a halak.
2009. okt. 29. 08:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és am nem kell "lassan emelni a hőfokot 28-fok-ra" mer amúgy is annyi.
2009. okt. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!