Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi és milyen halakat...

Mennyi és milyen halakat ajánlanátok 100l-es aksiba? (Amiket lehet együtt is tartani)

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2009. okt. 24. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk vitorlás ,üvegharcsa nagyobb halak a vitorlás miatt sügérfélék
2009. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de ne sokat ha veszel vitorlást akor 60 liter per pér és kb minden halnak 5l nyire van szüksége maksz 2 liter
2009. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy tehetsz bele kb 6 páncélos harcsát, mellette elevenszülőket. Pl:szifó, molli, platti Vagy mutatósak a neonok, ékfoltos razbórák, dániók, lazacok. Utóbbiak csapathalak, minimum 6 db kell belőlük. Az elevenszülőket érdemes 2 lány 1 fiú arányban tartani. Ajzat halnak vehetsz még algázó harcsát is. Amiket itt említettem mind lehet együtt tartani, de azt ajánlom nézd meg melyek tetszenek és válasz belőlük.(Mindegyikből többfajta színváltozat is.) Szerintem kb 30-35 halat tegyél bele.
2009. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 100 l-esben ezeket tartom: 7 db neonhal, 5 foltos páncélosharcsa, 1 ancistrus, 2 kakadu tröpesügér. Mind látványos, szép hal, könnyen tarthatóak, nem igényesek.
2009. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én a vitorlást nem ajánlom, én is akartam, de lebeszéltek, inkább nagyobb akváriumba való.
2009. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!