Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tudnék tenni, hogy a...

Mit tudnék tenni, hogy a halaim ne szuroljanak be az üveg, és a ketrec kőzé?

Figyelt kérdés

Szóval, beraktam a szülűketrecet, és a halaim valami érthetetlen módon, direkt közé úsznak, és kb a 3/4-nél közé szorúlnak. És nem tudnak megmozdulni... Persze addig szórakoznak, még kinem szabadúlnak, de sokszor én szabadítom ki őket.

Mit lehet tenni, hogy ne tegyék ezt?


2009. okt. 9. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig ezt csinálták.

Ha nem vettem időben észre bele is haltak.

Csinálj minél több búvóhelyet a halaknak, hogy ne oda akarjanak elbújni. Nálam ez bejött.

Sok szerencsét a kishalakhoz!

2009. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van búvóhelyük. Televan az akvárium növényekkel, fákkal... De, valamiért néha ott akarnak közötte átúszni, a kisebbek átférnek, de ha nagyobb megy, beszorul.
2009. okt. 10. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan,hogy ezt az elletőhálót hogy képzeljem el,de egy kockát látok magamelőtt,amit fent,az akv.tetejébe kell beakasztani 2horogszerűséggel.És az üveg és a háló kzött olyan a rés,hogy beférnek,de ki már nem.Én erre azt mondanám,hogy ne megszüntetni próbáld,hanem ha ezt akarják,megkapják...Szoríts be háló és az üveg közé valamit,ami eltartja,így nem kell félni hogy beszorulnak,és ha akarnak bemehetnek.Beszoríthatsz pl egy müanyag kupakot,az ásványvizes üvegről.Akár...Vagy rossz az elképzelésem?Nem így néz ki a ketrec?Üdv Lucky.
2009. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, Lucky jól képzeled, van egy kis rés, amin beférnek, de ha "testesebb" a hal, akkor megszorul, persze ficánkó, és kiut, de nem szép látvány... Kiprobálom! Kösz.
2009. okt. 10. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked van-e mágneses üvegpucolód alga ellen... Na azt szépen beteszed és az tökéletes távtartónak. Üdv Adosz
2009. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!