Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan tudhatom meg ránézésre,...

Honnan tudhatom meg ránézésre, hogy aranyhalaim milyen neműek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sehonnan.
2009. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az úszói hosszabbak az eggyiknek,úgytudom,csak az a gáz,hogy nem tudom melyiknek.Azthiszem a hímé hosszabb.Lucky
2009. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor az hátha segít, hogy amikor még ketten voltak (elírtam a kérdést) akkor az összerakásuk legelején üldözték egymást, pedig állítólag az állatkereskedőnél egy helyen voltak. Remélem ezzel segítettem.
2009. okt. 8. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Sjanos én így sem tudok seíteni:S.Majd jön valaki reméljük,aki meg tudja mondani,de sztem ellenkező neműek,ha az az ami érdekel.
2009. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, több díszhalnál is általában a hímnek hosszabb az úszója. De aranyhalra nem tudom ez mennyire igaz... például a piacon sem tudom ránézésre eldönteni, hogy melyik ponty ikrás és melyik tejes.
2009. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a hím aranyhalaknak nagyobb, terebélyesebb a farok úszójuk,de ez is olyan dolog,hogy felnőtt korában is gyakorlott szem kell hozzá,hogy megállapítsa.Az biztos,hogy nemet nem vált sem a nőstény sem a hím.És az erős szűrést biztosítsd nekik mert igénylik.
2009. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!