Az új hely miatt ideges a bettám?
Figyelt kérdés
Ma kapott új akváriumot (25 L-es). 2 napig egy 4 L-es akváriumban tartottam amíg meg nem jött ez az új. Úszkál össze vissza, nem találja a helyét.. Nagyon ideges. :S2009. szept. 30. 17:27
1/2 Salx Narval válasza:
Ha minden rendben van akkor is időbe telik amíg hozzászokik a helyhez, bár most jobb körülmények közé került.Növényesítsd dúsan az aksit, legyen búvóhely,vízen úszó növények.Klórtalanított 26 fokos víz és üveglap a tetejére.Kell még egy szűrő is.Ha ezek nagy vonalakban megvannak, hamar megszokja a helyet.Ha valami hiányzik azt pótold.Ha leírtad volna, hogyan és milyen körülmények között történt az átrakás,talán a válasz is konkrétabb lehetne.SN.
2/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn veszek még bele neki növényeket meg kipróbálom ezt az eltakarós módszer. :) De amúgy mostmár nem annyira ideges. Szerintem kezdi megszokni az új helyét. Köszi a választ. :)
2009. okt. 2. 12:25
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!