Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van rá esély hogy megnőnek?

Van rá esély hogy megnőnek?

Figyelt kérdés
Az akimba most szombaton megyek venni redcherryket viszoont lesz mellettük 5neon 2kis anci és 2törpe páncélos.Van rá esély hogy a kicsik megnőnek lesz benne jávai/gömbmoha is meg van egy bozontos gyökerű szerencsebabusz gyökér része benne meg 2 tő anubias szóval ha akarnak eltudnak bújni.Szerintetek túlélik?Vagy esetleg megéri őket ilyen kis fialtatóba vagy mibe amit aki oldalára lehet szerelni olyan ba párat kihalászni?Vagy kiszöknek belőle? És még egy kérdés mitől lehet hogy az egyik anubias levele ameik lámpa alatt van annak a levele kicsit visszakunkorodik?

2013. ápr. 24. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neon, anci és törpe páncélos veszélytelen garnélákra, nyugodtan összeteheted őket. Az már más kérdés, hogy az anci és a törpe páncélos is talajlakó, mint a garnélák, szóval lehet, hogy zavarni fogják őket, nem tudnak nyugiban keresgélni. :)

De ha elég nagy az akvárium (ugye ancinak 80-90l kell, és neonnak is e körül), akkor nem lesz gond.

2013. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csejani ***** válasza:
A nagy garnikra veszéjtelenek de ha esetleg lesz szaporulat a kis garnik egy részét levadászhatják a neonok meg a nagyokat is elképzelhető hogy streszelik a halak ezért elbújhatnak.
2013. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csejani ***** válasza:
veszélytelenek nah
2013. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az rc-k elég szaporák, valószínűleg ha esznek is belőlük, úgysem tudnak annyit enni, hogy ne lennének úgyis egyre többen.
2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pendulum92 ***** válasza:
Én nem tartanám őket együtt. Ha nem is eszik meg az rc-ket, tuti stresszelnék, nekem meg az is szempont, hogy érzik magukat az állatok, amiket tartok.
2013. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet gonoszan hangzik de már én is alig várom h meghaljanak és nyugodtan lehessen tartanom garnikat de szerintem őszre már egy sem marad meg mert már így is ezek csak túlélők mert 15en voltak és már elég öregek.
2013. ápr. 24. 20:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég böszme hozzászólás volt. Remélem több ilyenbe nem futok itt bele
2013. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bamboochatheone ***** válasza:
Paraméterek? Méret szűrés stb stb?
2013. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pendulum92 ***** válasza:

Gondolom az öreget úgy érted, 1-2 évesek. Azok nem a végelgyengülésbe halnak bele.


Inkább ajándékozd el őket akvarista.hu-n. Örömmel elviszik tőled.

2013. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért azt hozzátenném hogy amelyik meghalt nagy része öngyilkos lett hiába takartam le kiugrottak a kis lyukakon
2013. ápr. 25. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!