Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol talalok egy honlapot ahol...

Hol talalok egy honlapot ahol azonositani tudnam kep alapjan, hogy milyen halaim vannak?

Figyelt kérdés
teljesen kezdo hal tulajdonos vagyok, meg azt se tudom milyen halaim vannak, ajandekba kaptam. raadasul az egyik lapos kek mar kinyirt ket arany halat, 3 neon halat es egy lapos feheret :).most stresszben tartja az egesz me eletben levo bandat, lehet, hogy "tuzel"?:)
2009. szept. 22. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te titokban gyönyörködsz a halad tömeggyilkosságában?:) Miért nem különíted el őket? Tedd át valamibe a "különcöt".

Ha érdekel, hogy milyen, akkor szerintem fotózd le, nyomd fel valahova a képet, és tedd ki ide a címét. Valaki csak megmondja....

Amúgy nekem is voltak régebben halaim, illetve közösek voltak az osztálytársammal, de ott mindegyik ugyanolyan volt, ezért nem tudtuk, melyiket kell elkülöníteni. Naponta halt meg egy hal kettő pici szúrásnyommal, aztán lebegett a vízen. Senki nemtudta, mi van...Aztán amikor az utolsó megmaradt, akkor megnyugodtunk, hogy oké, hogy gyilkos halunk van, de legalább nem halott :D, erre a következő nap az is meghalt ilyen kettő pöttyel. Talány....

2009. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogyan kulonitsem el, nincs meg egy akvariumom, egy befottes uvegbe gondoltam nem sokaig birna, s aztan mit kezdjek vele? egyebkent nem reg jottem ra csak hogy melyik a tettes, egyenlore a dzsungel torveny ervenyesul, egyaltalan nem elvezem
2009. szept. 22. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fialtatóketrecet, varrj függönyből, szúnyoghállóból, valamit csinálj!
2009. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es elfog mulni a gyilkos oszton?
2009. szept. 22. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem
2009. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A díszhal.infon utána tudsz nézni a haladnak
2009. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!a tettes halat ha nem tudod különtenni akkor vidd el egy halkereskedőhöz és egyezz meg vele,hogy becseréled más halra \pénzt nem adnak\amikor eldöntötted milyen fajta halakat akarsz együtt tartani.ha akarsz akvarizálni akkor az alapoknál kell kezdeni hiszen akitől kaptad \ezért nem hibáztatlak téged\az sem volt tisztában semmivel.A [link] oldalon meg tudod nézni melyik halak szimpatikusak.Ha megvan miket akarsz tartani akkor mehet a következő lépcsőfok az életkörülményeik biztosítása\hány literes aksi,milyen hőfok,vízminőség etc\nézz körül itt is sok hasznos infót találsz [link] írhatsz privátot vagy itt is kérdezhetsz szívesen segítek.
2009. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat. sajnos a 3 eves kislanyomnak vette nagytati sok szeretettel az egeszet. o se ert hozza osszevasarolt egy csomo halat ranezesre es most en bajlodok veluk.en nem akartam ezzel foglalkozni de mostmar kenytelen leszek kulonben az akvarium nem a haz egy fenypontja lesz hanem a szegyene.
2009. szept. 23. 22:08
 9/11 A kérdező kommentje:
nem talalok ra a halaimra a honlapon, az lesz azt hiszem a megoldas megkerdem hol vette a nagyi es elmegyek az uzletbe erdeklodni mik a lehetosegek.
2009. szept. 24. 13:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Fényképezd le, töltsd föl, linkeld ide...

Kíváncsi vagyok :)

2009. szept. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!