Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hasvizkór fertőző más halakra?

Hasvizkór fertőző más halakra?

Figyelt kérdés
az aranyhalam megbetegedett. Elvileg "vizkoros". Felpuffadt a hal és a pikkelyei mindha fel lenne borzolva. Külön kell, hogy tegyem a többitöl? Hogy kell kezelnem hogy jobban legyen? Az elado azt mondta dobjam ki, mert ugyse gyogyul meg..mit tegyek?
2009. szept. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fertőz.és valóban kevés az esély rá hoy meggyógyul,de mindenképp meg kell próbálni megmenteni,és az ember ha beteg kesz,korházba kerül vagy dokihoz,és nem a kukába,ugyhogy...Méghal egy hal olcsóbb is mint egy ember,de egy élet.A kezelést nem tudom,de ha beírod a googleba hogy hasvízkór,esetleg mögé hogy hal,akkor kihozza a gyógymódot is.De valószínű,hogy elúszik az örök halászmezőkre:S.Sajnálom.Szia Lucky.Én amugy,ahol ilyet mond az eladó,nem biztos hogy visszamennék(ha megtehetem,pl ha nem csak az az egy bolt van a környéken).Az biztos,hogy külön kell tenni egy kis akváriumba,minél elöbb,mert felrepedhet a hasa,és akkr biztosan megfertőz mindenkit,és készülj fel,hogyha eljut olyan szintre,akkor a szeme is magyon kidülled,és hasonló csúnya dolgok...Szia;Lucky
2009. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem adom fel. Olvastam valahol hogy tegyek a vizébe metilén kéket. Remélem jobban lesz. Ö volt a kedvenc halam :-(
2009. szept. 21. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!