Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti mit mondanátok neki?

Ti mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm és mióta megtudta hogy nekem van aksim, ő is vetetett egyet... egy 30 litereset -.-" ami azt jelenti hogy kb 20 liter víz van benne... és ebben tart 4 páncélosharcsát, egy algaevőt, 4plattyt és .... ( most figyelj!!!! ) !!!!!!! 3 !!!!!!! VITORLÁSHALAT! mondtam neki hogy abba max plattyk mehetnek de annak is lehet kicsi... erre vett bele 3 vitorlást mondván hogy ezek picik és hiába mondom hogy azok tenyérnyiek lesznek nem hiszi el! Úgy sajnálom szegény halakat! és + még egy vödörben tart 6 guppyt és 4 plattyt! MIT MONDJAK NEKI HOGY VAGY ADJA EL A HALAIT, VAGY VEGYEN EGY MINIMUM 100 LITERESET???!!!
2013. márc. 14. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy adja el, vagy vegyen egy minimum 200 litereset a vitorlások miatt.

Olvasasd el vele diszhal.info-n, hogy mit igényelnének a halai, hátha rájön, hogy valami rosszul csinál.

2013. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
már az összes akvarisztikai könyvemet kölcsönadtam neki... nemtudom... annyira sajnálom a halakat...
2013. márc. 14. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már mondtad neki, akkor semmit nem tudsz. Majd amikor elkezdenek dögleni a halai, rá fog jönni, hogy hülyeséget csinált.
2013. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ennél többet nem tehetsz. abban ezek közül egyiket se tarthatná...max a 6 guppit amennyiben nincs nőstény köztük. majd halnak sorra a halai és tán észhez tér.
2013. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pendulum92 ***** válasza:

Annyi ilyet hallok, és mind fafej, ha mondasz neki valamit, azt nem hiszi el, jól van az úgy...


Ezt az egész állattartást meg kéne reformálni.

2013. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig kihalnak.... Ő meg újat vesz! :( Én nem tudom... Ez olyan mintha a kutyát egész életében egy hordóban tartaná... Ugyan az csak kissebb állatokkal...
2013. márc. 15. 08:30
 7/9 Pendulum92 ***** válasza:
Nem gyanús neki a dolog, hogy mindig elpusztulnak?
2013. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen én is erre gondoltam, hogy azért csak fel kéne, hogy tűnjön, hogy valamit rosszul csinál...

ennyire nem érdekli őfelségét, hogy az állatai csak szenvednek nála? vagy csak szimplán leszarja mondván, hogy lehet venni újat? szép állat tartás mondhatom...

leégne a pofámról a bőr ha a halaim így élnének...

2013. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Nem sértésképp, de tipikusan az olyan ember leírása ez, akivel kár foglalkozni. Ha a falnak beszélsz, nagyjából ugyanolyan. Szomorú.
2013. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!