Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a neve ennek a...

Mi lehet a neve ennek a halacskának?

Figyelt kérdés

Sajnos képet nem tudok feltenni, de megpróbálom körbeírni!

Talajlakó halacska, az alapszíne barna és fekete pöttyök vannak rajta! Hosszú bajusza van! Ha valakinek ennyi adatból van ötlete az írja már le! Néhány napja vettem őket és elfelejtettem a nevét!

Köszi mindenkinek!


2009. szept. 9. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet rá gondolsz

[link]

2009. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ő az! Nagyon Köszi!
2009. szept. 9. 09:52
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Tegyél hálót az aksi tetejére, mert olyan erővel jön levegőért, hogy kirepülhet az aksiból.Üveget akkor rakj, ha legalább 10cm-re van a vízszinttől. Azt tudod,hogy 15-20cm-re nő, és erősen turkál.A növények gyökeréhez tegyél nagyobb kavicsokat.Az egyik kedvenc halam, nagyon jó pofák, feltétlen adj nekik élő kaját, jövőre már gilisztával lehet etetni.Amúgy mindent megeszik amit talál, és mindig éhes.Ne etesd túl.SN.
2009. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Halacska, ez jó! :D

A férjem csak Bálnának hívja :-) én Ajándéknak, mert amikor valami mohát vettem akkor benne volt a zacsiban amikor haza hoztam úgyhogy Ő "mentett" jószág...

Most már (nagy nehezen kiderítetük, hogy miféle) tudom, hogy nagy hely kellene neki, de beéri azzal is ami van. (majd 2 évig meg volt a 22L aksiban is, most már nagyobbat kapott)

Kedves, barátságos és jó étvágyú , szép hal.

2009. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Egyébként komplett aksiba van amin tető is van úgyhogy nem tud kiugrani! :)
2009. szept. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!