Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A fagyasztott haleleséget fel...

A fagyasztott haleleséget fel kell olvasztani mielőtt oda adom a halaknak? Vagy majd a vízbe feloldódik és akkor elfogyasztják?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 11:14
 1/5 anonim válasza:
Nem
2009. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell felolvasztani:)
2009. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én más véleményen vagyok. A bolti fagyasztott dolgok korántsem tiszták. Úgy ahogy van lefagyasztják és kész.Ha nem hiszel nekem olvassz ki egy kockát és nézd meg milyen levet enged.Én egy sűrű szövésű szűrőbe teszem és folyó víz alatt addig mosom amíg felolvad 1perc az egész.Utána a szűrőt lecsepegtetem és abból etetek.Amit én mostam meg és fagyasztottam le, azt én sem olvasztom ki.SN.
2009. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. szept. 8. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Fagyasztott és fagyasztott között is van különbség. Alapvetően 4 féle (gyártmány) fagyasztott halkaját lehet kapni Mo-on.

Én mindegyiket az akváriumba teszem, nem olvasztom ki előtte. Igaz, már csak egy márkával etetek.

G.

2009. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!