Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg vannak olyanok, akik...

Tényleg vannak olyanok, akik szórakozásból aranyhalakat nyelnek le?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róla, de amilyen sok kretén rohangál szabadon simán el tudom képzelni.
2013. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Láttam már ilyet... Főleg néhány kretén távolkeleti szeret élő állatot enni, egyes "kultúrákban" elterjedt ez (például polipok, halak, kígyók, skorpiók és hasonlók élve fogyasztása, vagy az étkezőasztalon való alapos megkínzása. Az élő majom agyának kikanalazásáról már nem is beszélve.

Tehát az aranyhalas dolog még annyira nem is durva. Ilyen világban élünk...

2013. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bamboochatheone ***** válasza:
3%
Nálunk a koliba az egyik srác egy xipho-t nyelt le élve. Nem mondom hogy nem röhögtem.:D
2013. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 _.-Akv-._ ***** válasza:
"Az élő majom agyának kikanalazása" Ez most komoly? :O
2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos komoly, morbid ínyencségnek számít...

Nem linkelek ide sem videót, sem képet, de az "eating monkey brains alive" címszavak alatt találhatsz. Ha érzékenyebb lelkületű vagy, nem ajánlom.

2013. febr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A majmosat én is halottam már, de inkább nem nézem meg mert biztosan sokkot kapnék. Vannak ilyen "szokások".. Ha így nézzük egy aranyhal lenyelését biztosan megteszik páran. Undorító dolgokat tud művelni az ember..
2013. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hiába no, az ember a legnagyobb "állat". :(
2013. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Erről az élő majom agyevésről még eddig sose hallottam, de még belegondolni sem merek ilyenbe! Szegény állatok! Undorító!


Mondjuk olyat hallottam, hogy valahol a keleti államokban viszik ki a levest, vagy valami olyat, és még a halak ficánkolnak benne.

2013. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bamboochatcheone pedig szerintem egyáltalán nem vicces, mit élhetett át a hal, amikor élve e gyomorsavba kerül, csalódtam benned. bár mondjuk szerintem annál nagyobbat nem tudnék, amikor egy régebbi kutyás kérdéshez leírtad, hogyan ''tartod'' a kutyádat.
2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagypapám újságíró volt, és egyszer ázsiában járt. Ő is mesélte ezt a majom agy evést, azt hittem elájulok. Odavitték elé a majmot, lefogták, és egy rohadt nagy késsel lecsapták a fejének a felső részét.

Én ezt a kultúrát képtelen vagyok megérteni, és elfogadni, valószínűleg rájuk borítottam volna az asztalt.

2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!