Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halat fel vihetnek repülőre?

Halat fel vihetnek repülőre?

Figyelt kérdés
Amerikából szeretnék hazahozni olyan halat amilyen nincsen itthon. Szerintetek fel lehet vinni repülőre? Megengedik?
2013. febr. 13. 14:30
1 2 3
 1/25 bamboochatheone ***** válasza:
Ha meg is engedik akkor azt a legalább 10-11 órás zacskóban vanást nem bírják ki.
2013. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Aztan hogy gondolod, 1dl vizben kibiirna 12-16 orat????
2013. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
gondoltam élő állatot nagyobb víztömegben is fel lehet vinni. egyébként nincs közvetlen járat onnan tehát min 1-2 átszállás van. ami általában 2-3 órát jelent. annyi időre kitenném rendes aksiba. De ha nem magoldható akk szerintetek hogyan lehetne elhozatni itthonra?
2013. febr. 13. 14:41
 4/25 anonim ***** válasza:

Te akkora ökörségekbe futsz bele, mint a természetes génkezelt halak és a világító műnövény, és amerikából rendelnél halat? Van itthon is elég, amit megölhetsz a hülyeségeddel.

Egyébként importálnak repülővel halat, ez természetes, de szigorú állatorvosi felügyelettel, szakszerű szállítási körülményekkel, nagy tételben.


Megkérdezhetem, hogy ugyan mi a kiszemelted és mit tudsz róla, miért szeretnéd tartani? Talán világít, és ennyi az összes információ?

2013. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
De félreértés ne essék, neked nem engedik meg felvinni repülőre, külön szállítják őket.
2013. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
mondom hogy nem akarok olyan világítós halat!!! De már vártam gogy valamelyikőtök írjon! nekem az akvárium tetszik és nem a halak! én egy bettafélét szeretnék hazahozni és itthon megpróbálkozni a tenyésztésével.
2013. febr. 13. 14:50
 7/25 _.-Akv-._ ***** válasza:
Már kitárgyaltuk nemrég, hogy NEM VALÓ NEKED A HALTENYÉSZTÉS MÉG! De persze próbálkozni lehet, ha mégis sikerülne szerezned egy különlegesebb bettát, de szerintem nem fogsz sikerrel járni :D
2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát azért meg lehet próbálni... most megkértem egy akvaristát aki tenyésztő hogy seítsen. Ha meg nem megy akkor megtartom őket dísznek... :) nem?
2013. febr. 13. 14:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem te még ne kezdj bele tenyésztésbe!Meg fel se engedik a gépre meg szerintem zacskós módon semmiképp nem bírná ki az utat!
2013. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ha oxigénnel feltöltöd a zacsit akár 48 órát is kibírnak , akvarisztika üzletben nem rég kérdeztem minek az oxigén palack, és mondták . Murr te meg ne irigykedj xD
2013. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!