Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vehetek egy...

Milyen halat vehetek egy betta mellé,54 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

Ne mondjatok "különleges" fajokat, mert az állatboltba nálunk nem nagyon van. :D (emlékezésből pár hal: guppi, vitorlás, platti, neon, törpe páncélosharcsa, betta.../van több is de ezekre emlékeztem/).

Milyen halakat vehetek mellé?


2013. jan. 6. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A felsoroltakból a törpe páncélosharcsa jól.

A többi nem nagyon.

Vagy nagy, vagy nagy hely kell neki, vagy összeférhetetlen a bettával.

Esetleg még guppival lehetne próbálkozni, lehet hogy csipkedné a betta, lehet hogy nem, ez kétesélyes dolog.

2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-5 törpe páncélosharcsa, vagy esetleg 2-3 platti. Neon, vitorlás nem ekkora akváriumba való, a guppik hosszú uszonyát meg szereti csipkedni a betta.
2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a plattit sem ajánlom, mohók ezek az elevenszülők, simán megcsipkedik a bettát.


A törpe páncélosharcsa szerintem is jó, esetleg parázslazacot nézhetnél, hátha van. Abból 5-6 db-ot.

2013. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!