Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol vegyek aranyhalat?

Hol vegyek aranyhalat?

Figyelt kérdés
Olyan helyet szeretnék ahol értenek is hozzá,mert nem vagyok hal szakértő se gyűjtő.Azt se tudom milyen fajták léteznek,ha valaki tudna megbízható helyet ahol nemcsak az eladás a cél,oda szívesen mennék.
2009. aug. 27. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden állatkereskedésben kötelesek széleskörű információt szolgáltatni a vevő felé, ennek elmúlasztása a munkahelyébe kerülhet, pl itt Miskolcon 1 ember bérel 1 garázst és ott üzemel a botlja jó kis bolt amikor bemegyek olyan aranyos minden :) sok hüllő, szörmókok mindenhol:D


Amikor én vettem halakat, szépen eligazított a boltos, szóval nyugodtan mehetsz akármeik boltba a közeledben, mert vizsgálják az állatokat rendszeresen ezt az Ántsz előírja.

2009. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani ha Budapesti vagy a Pólus centerben az Anim-all kisállatkereskedést.És nme egészem olyan szép a helyzet ahogy elöttem írták,hogy mindenhol mindent elmondanak.Akkor mért sózták rá a multkor a gyerekre,egy aksiba 3 hím bettát?mindhárom meghalt...Szal az anim all nagyon jó,rendesek.Ma vettem ott növényt.A legszebbet megkereste nekem,szobal tényleg,le a kalappal,hogy ilyen állatkereskedés is van,nem csak a profitra mennék(persze azért ők se járnak rosszul...)
2009. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, hogy hol élsz én is mondok egy helyet, Szeged Trópus.Én most vettem náluk halakat és segítőkészek voltak segítettek mindenben.
2009. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én havonta kevesebb, mint 1 aranyhalat adok el, mert elmondom, hogy nem gömbakváriumba, de még nem is igazán akváriumba való. Pedig nagyon szeretném, ha elvinnék...
2009. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!