Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az alábbi bútorok közül...

Az alábbi bútorok közül melyik lenne elég egy 35l-es akvárium alá?

Figyelt kérdés

Az akváriumom alapja 30x35cm. Az alábbi bútorok között vacillálok:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek valamelyik jó lenne alá? Azt tudom, hogy egy ilyen lenne az ideális: [link]

De ez kicsit drága már nekem. Ti melyiket javasolnátok?



2012. dec. 26. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 2.-at választanám.


Nem túl nagy a teteje, így egyenletesebben oszlik el a súly, mint mondjuk a 4.-nél.


Elég masszív felépítésűnek tűnik.

És tömör fából van, nem bútorlapból.

Igaz, "csak" fenyő, de akkor is magasabb értéket képvisel, mint egy bútorlap szekrény.

2012. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

35 litert bármelyik megbírja, de mivel ez nem fából van, így még ha kilocsolod a vizet, akkor sem tud felpuposodni, ellentétben a bútorlappal.

[link]

2012. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ráadásul fenyő, ami gyantás, és nem szívja magába a vizet. Ezért jó ablaknak is.
2012. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...meg mondjuk szebb is egy természetes fa, az biztos soha nem megy ki a divatból. :)
2012. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval 35l-ert akkor bármi megtart szinte?


Egyébként nekem is a tömör fa bútorok tetszenek igazán. Szerintetek a 70cm-es magasság (ekkora a bútor, amit ajánlottatok) elég egy akvárium alá való bútornak?

2012. dec. 26. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát lehetne vagy 10 cm-rel nagyobb, de amúgy elég.

Próbáld ki, mérd le.

Ez egy ülve nézős akvárium lenne. Annak szerintem jó méret.

2012. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mondjuk amúgy is garnélákat szeretnék bele elsősorban, őket meg állítólag élmény megfigyelni, sokáig ott ragad az ember az akvárium előtt. Szóval jobb ülni, mint álldogálni. :D
2012. dec. 26. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, azt írtam "nem fából van" hát pont hogy abból. Szóval a fa az jó.


Nekem minden akváriumomat ülve lehet nézni, mert könnyebb úgy takarítani (egyszerűbb a vizet beönteni ha nem kell másfél méter magasra felemelni a vödröt hozzá).

2012. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!