Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » HAbzik a viz de mitöl? Tegnap...

HAbzik a viz de mitöl? Tegnap vettem pezsgős növényápoló szert. Attól?

Figyelt kérdés
tegnap vettem 2 tő növényt hozzá ápolószert h jo legyen.. ma reggele habos volt a víz:S de nem vészesen csak egy picit.. ez attol a pezsgős dologtol lehet?
2012. dec. 5. 13:23
 1/6 Platypus ***** válasza:
A pezsgőtablettát felejtsd el gyorsan, ha nem akarod kinyírni a halaid. A tabletta hirtelen felviszi a CO2 szintet aztán egy óra múlva már el is tűnt nyom nélkül a vízből. A növények semmit nem képesek hasznosítani belőle. Ellenben mindenféle bajt tud okozni, és a habzó víz a legszelídebb az összes közül.
2012. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aquaplant&co2


széndioxid táptabletta vizinövények részére..


Ez van ráírva:S

2012. dec. 5. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél folyékony co2 tápszert:


[link]


Nekem ez van. Olcsó és jó. A tablettás co2 pótlás semmire nem jó, és drága is

2012. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerinted ettől habzott a víz??:S
2012. dec. 5. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, mert az feloldódik és egy fehér trutyi marad a víz tetején tőle, mondjuk azt akkor látni ha már sokat dobáltál bele. De egyébként az tényleg nem jó semmire.


Arra lehet használni pl, hogyha csinálsz egy olyat, hogy nagy kólásflakon kupakját kifúrod, belevezetsz egy vékony levegőcsövet, és a flakonba öntesz a feléig vizet.

Beledobod a flakonba a CO2 tablettát, és akkor a csövön át csak a gáz jön ki, a csövet belevezeted az akváriumba.

De akkor nem hagy maga után trutyit, mert az bentmarad a flakonba.

2012. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!