Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az akvváriumba szeretnék...

Ha az akvváriumba szeretnék 3D s hátteret azt mindenképp ragasztani kell mármint valami más megoldás mert szeretném ha letudnám venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ragasztod, mindig lesz mögötte víz, ami mivel nincs flow ezért beposhad. És mindenféle hal, garnéla bemászik mögé, úgyhogy nem jó ötlet...
2012. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként miért akarod levenni?
2012. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azér mert lehet megunom stb...
2012. nov. 30. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csináltam kivehetőt kisebb akváriumba. Úgy, hogy fogtam egy 50centis szép átlátszó vonalzót, levágtam pont méretre sniccerrel (egy részen sokszor bevagdos aztán letör) olyan hosszúra vágtam pont, mint az akvárium külső szélessége. Aztán fogtam egy vastag celluxot és hátra a tetejére ráragasztottam végig, de kétoldalt is hozzáfogattam. Így lett hátul egy pereme az akváriumnak.


Aztán fogtam a hátteret és benyomtam a vonalzó alá. Mert ugye anélkül, ha nincs felül valami ami megakasztja, akkor felrepül a francba, tehát elég nehéz lenyomni, de így a vonalzó alá azért be lehet préselni.


1 hónap mulva kivettem, lemostam, aztán vissza.

Ez így ment vagy 1 évig, utána meguntam és leszedtem a vonalzót is. A cellux maradék ragacsot ami kívül maradt, azt lemostam lakbenzinnel.

2012. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes havonta kiszedni lemosni, mert mögötte is algás lesz az üveg, és tényleg ha sokáig van úgy akkor be tud rothadni.


Kiszedni úgy tudtam, hogy a vonalzó alá nyúltam egy lapos csavarhúzóval, azzal tudtam előre pattintani a hátteret, utána meg már a víz felhajtóereje kirepítette a vízből.

2012. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maga a háttér 1 centivel alacsonyabb volt, mint a hely ahova betettem. Kell az az 1 centi holtjáték, különben nem tudod kiszedni. Alul a kavics takarja a rést, nem fog látszani.
2012. dec. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!