Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legnagyobb édesvízi...

Melyik a legnagyobb édesvízi hal ami lehet akváriumba tartani?

Figyelt kérdés

Van egy 980literes akváriumom, amit be szeretnék telepíteni halakkal! Gondolkoztam, hogy rengeteg nano halat rakok bele de inkább egy nagyon nagy halat (persze amí jól érezné magát ekkora aksiban) szeretnék belerakni!

Mely az a hal amelyik nagyon nagy és kényelmesen elvan ebben az akváriumban?!


2012. nov. 24. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A cápaharcsa nagyra nő, szabadban akár 130cm-es is lehet.

[link]

2012. nov. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minimum 1000 liter a fiatal halnak:S ennek még az én akváriumom is kicsi:) de amúgy szép nagyon:) Esetleg más ?:)
2012. nov. 24. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Koi,vagy aranyhal.Akkorára fog nöni ami kényelmes neki az akvárium méretéhez képest.
2012. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igazából arrowana nem, de márvány sügér elférne benne
2012. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:

A békaharcsa szép nagy jószág és pont jó neki 1000 liter.


Szerintem a közepesen nagy halak között sokkal szebb fajok vannak. Egy kis diszkoszcsapat rengeteg vörös neonnal szerintem minden gigahalat megver látványra. És a diszkosz is jó nagynak tűnik, mert lehet hogy csak 20 centi hosszú, de van ennyi a szélessége is.

2012. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcsevő piranja is jó nagyra nő, és szerintem nagyon érdekes hal.
2012. nov. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
honnan van ilyen jó nagy akváriumod? :D és az én ajánlatom egy szép 30 darabból álló vitorlás-csorda, mellé meg amilyen kishalat még szeretnél.
2012. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is a diszkoszos akvi a legjobb kinézetre, viszont annál a vízminőségre és hőmérsékletre nagyon kell vigyázni.
2013. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!