Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon miért nem szaporodnak a...

Vajon miért nem szaporodnak a xifóim?

Figyelt kérdés
Még nyáron vettem 4 xifót, ennyi volt a boltba, elhoztam mind. 2 hím volt és 2 nőstény, abból az egyik hím nem bírta a kiképzést és szőrén-szálán eltűnt, gondolom megették (tiszta dzsungel a növényzetem, nem vettem észre a tetemet). Szóval maradt 1 hím és 2 nőstény. De hát nem szaporodnak. Van még mellettük 13 neonhal meg garnélák. Búvóhely lenne pedig elég, mert mint mondtam, dugig van növényekkel, van bent egy nagy mangrove gyökér is...lehet, hogy még nem ivarérettek? Pedig elég nagyok már, és néha úgy látom, elég kerekek a nőstények, aztán meg nem...112 literes az akváriumom.
2012. nov. 8. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megeszik a kishalakat? Nálam társas akiban akkor tűnt fel, hogy születtek kishalak, amikor észrevettem egyet. Ennyi maradt életben.
2012. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már, de hát annyi lehetőségük lenne elbújni...vagy csak én gondolom így? :)
2012. nov. 8. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!