Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen "Ellátás" kell egy...

Milyen "Ellátás" kell egy Pásztás Farkashalnak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 10:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


8(=)

2009. aug. 10. 10:50
 2/11 A kérdező kommentje:
2009. aug. 10. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is egy jó mély sötét tenger, ha ez megvan akkor sok kicsi hal.
2009. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sötét mély tengervíz, és más halak, amiket fogyaszthat. Ahogy elnézem nem akváriumi hal:) gondolom a hűvösebb vizeket kedveli
2009. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas akvárium kell amiben kényelmesen tud mozogni. Szerintem is inkább a hűvös vizet kedveli. Szerintem tengeri víz legyen sötét és több kisebb hal hogy tudjon táplálkozni.
2009. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK. irjatok még ilyeneket.
2009. aug. 10. 17:18
 7/11 A kérdező kommentje:
5-6 szoba nagyságú akvárium jó?
2009. aug. 11. 00:30
 8/11 Salx Narval ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy pont nálatok Norvégiában, a Pásztás farkashal tenyésztése,profi szinten történik és világhírű a minőségük.A Norvég partoknál állítólag rengeteg helyen tenyésztik.Próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot.Sok sikert kívánok.Úgy rémlik mintha nagyon vad, és veszélyes állat lenne és víz nélkül is nagyon sokáig bírja.Egy TV műsorban láttam, amikor hatalmas kagylókat, csigákat roppantott szét, hatalmas fogaival.Egy kicsit ellentmondásnak tűnt, hogy a búvár kézből etette.Ha neked is lesz, kipróbálhatod.
2009. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok. Be tudok szerezni egyet, de azt is szeretném hogy jól érezze magát.
2009. aug. 11. 11:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogságban nem fogja magát jól érzeni, ebben biztos lehetsz. Ez egy vadállat, aki ilyet egy számára apró akváriumba kényszerít az állatkínzó. Értsd meg, ilyen halakat, nem lehet háziállatként tartani, ez egy vadállat, neki nem etetésre meg babusgatásra van szüksége, hanem szabadságra. Nem lenne elég neki akármekkora akváriumot építenél, nem tudod létrehozni azt a természetes élőhelyet, amire szüksége van.
2009. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!