Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen "rejtözős" halak vannak?

Milyen "rejtözős" halak vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen "félénk"(el bujkál) halat az akváriumomba. Vannak: dániók, plattik, black mollik, ancik....stb. Tele van az akvárium "bujálókkal" és olyan halat szeretnék, amik használnák ezeket az "odukat" fontos, hogy békés hal legyen! Milyen hala(t)kat vehetnék az akváriumomba?
2009. aug. 7. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ami használja,és igényli a bujkálót az a páncélosharcsa.Nagyon aranyos,tökre bírom,és félénk.Kiválasztott egy helyet és mindig oda bújik.Volt egy nagy algaevőm,mindig a csőbe bujkált(amugy az algaevő is félénk) kapott 3 társat,de mindig viszaverekedte magát a csőbe,jött a páncélosharcsám,ő beköltözött és nem tágított sehogy a csőtöl,hát "elüldözte az algaevőt" amugy nem bánt semmi halat nagyon békés,szép,érdekes hal.A harcsákra szerintem ez jekkemző,és az ilyen talajlakó halajra.
2009. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tűharcsa,palacsintaalgaevő,Pöttyös morgóharcsa

Megint én voltam:)

2009. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kzs ***** válasza:
100%
Kuhli-kuhli (leoprádcsík).
2009. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Nálam a neonok imádnak a kövek, barlangok körül kergetőzni. Lakni ugyan nem laknak bennük, az igaz.Talán még a leírtak mellett egy két békésebb törpesügér, törpe remeterák,ha tetszik neked.
2009. aug. 8. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen bújkáló?

A legtöbb talajlakó szeret a vasfa alá bebújni, de a cory-k nem költöznek be oda. Az anci beköltözik, de nekik a legjobb egy kereskedésekben kapható ikrázócső. Az apistogrammák szeretnek fél cserépbe vagy fél kókuszhéjba beköltözni.

Igazi félénk, rejtőzködő hal a perui késhal (Eigenmannia virescens), de ilyet utoljára kb. 7 éve láttam kereskedésben.

2009. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!