Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Paludáriumba milyen növényeket...

Treská kérdése:

Paludáriumba milyen növényeket javasolnátok a szárazra, meg a vízbe is ami esetleg kinőne belőle?

Figyelt kérdés
Tervezem, hogy majd csinálok egy paludáriumot és mindenféle infó ötlet érdekelne ezzel kapcsolatban. Keresgettem anyagokat neten de nem sokat találtam és a személyes tapasztalat mégis többet ér szerintem.

2012. szept. 10. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nálam kinőtt a vízből a Bacopa monnieri, Ludwigia repens, Hydrocotyle leucocephala, meg a vizi hortenzia is.

A ludvigia bele is égett a lámpába.

[link]


Volt egyszer Ophiopogon kyoto mocsári növényem, de az elsárgult. Volt még egy valami aminek nem jut eszembe a neve egy pohár vízbe kb évekig, annak ilyen sötétzöld-fehér csíkos levelei voltak, elég ronda volt.


A hydrocortyle a kedvencem.

2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 godapofis ***** válasza:
A paludariumba olyan novenyt tegyel ami elviseli a szaraz es nedves levegot egyarant es ez a Bromelia(nem vizi kinti) viszont vigyazni kell hogy a levego mindig legyen nedves ugyanakor picit huzatos is mert a szarmazasi heie a tropusi esoerdok ot meg nedves es szeles a levego, szal picit kenyes a dolog, de ez attol fugg milyen foldreszt valasztottal, mivel ez ugye biotop cucc
2012. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!