Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akkor ez most, hogy mukodne?

Akkor ez most, hogy mukodne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemreg olvastam,hogy a gombakvariumba novenyeket celszeru tartani.Eddig minden oke,na de ha szaraz foldi novenyeket akarok tartani,az ontozes hogyan mukodne?Arra gondolok,hogy ha ontozom oket is mint mindegyik cserepes novenyt,akkor a fold egy ido utan nem rothad el?Vagy annak az aljat is ki kell jukasztani?Kerlek segitsetek,mert nekem is van egy gomb akvariumom es e celbol szeretnem hasznalni.


Valaszokat elore is koszonom !(bocsasatok meg,az ekezetek hianya miatt!)



2012. szept. 4. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk már annyira nem akvarisztika kategória, inkább "otthon-kert".

De szerintem ha nem locsolod túl, akkor egyrészt felszívja a vizet a növény, másrészt elpárolog belőle.


Érdemes nagyobb kavicsokból 2-3 cm réteget rakni a föld alá, így látod is, mennyi vizet öntesz alá, és a fölösleget elvezeti a kavics.

Ahogy szárad a föld, úgy felszívja a vizet. Mint a cserép alól a tálcából.

2012. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!