Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elélhetnek-e vitorláshalak...

Elélhetnek-e vitorláshalak kerti tóban?

Figyelt kérdés

Sürgős okok miatt meg kell szüntetnünk az akváriumunkat. A kertünkben van egy nagy kerti tó. Szerintetek elélnének benne vitorláshalak?

Aranyhalak átteleltek, de nem tudom, hogy a vitorláshalak túlélhetik-e a telet?

És a guppik?



2012. júl. 28. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem!

A guppikat nem tudom, szerintem azok sem. Egyébként ha nagyok az aranyhalak, azok meg is eszik a guppikat.

2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bamboochatheone ***** válasza:
A vitorlások tuti nem, a guppik is maximum nyáron, de télen semmiképpen egyik sem.
2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kert tóban akár 10 foknál is nagyobb lehet a napi hőmérséklet-ingadozás. A vitorlások nem bírnák!
2012. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majd keresek más megoldást.

2012. júl. 28. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
a vitorlás 24 fok alatt nem nagyon bírja, de pl a legjobb kerti tavi hal barátom apjánál az az ezüskárász. Jobb mint az aranyhal, mert ott pl az aranyhalak télen kidöglöttek, de a kárászok nem, és már nagyon sok van, szaporodnak.
2012. júl. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem a két víz tisztasági külömbségétől is felfordulnának.
2012. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem zebra sügérek, és félcsőrös csuka volt a kerti tóba. Helyhiány miatt raktam bele őket, még tudatlan koromban, de nagyon élvezték egész nyáron láttam őket. Szerintem add el őket akvarista.hu-n mondjuk!
2012. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!