Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerülnének a halak...

Mennyibe kerülnének a halak felszerelésekkel együtt? Milyen halakat ajánlotok kezdőnek? Mi kell bele? (több kérdés)

Figyelt kérdés

Az akvárium majd 54 literes lesz..

-kezdő vagyok

-garnélát is szeretnék mennyibe kerülne?

-milyen felszerelések kellenek bele?

-Milyen halakat ajánlotok?

-Havi össz. költség?

-leírnátok az összes felszerelést ami kell a halak tartásához?(háló, lámpa, stb...)



2012. júl. 12. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

10db Red cherry garnéla és 10db Boraras Urophthalmoides.


Garnéláknak kaja: Sera shrimps natural.

Halaknak kaja: Sera Vipan baby


növények:

anubias nana, gömbmoha - ezek alcsony fényen is megvannak (13W).


jávai moha - ez közepes fényen megvan (26W).


Kell mondjuk 2db vödör. 1 lámpa, halháló

És kell egy másfél méteres gumicső, kb olyan vastag amibe a mutatóujjad hegye befér. Vagy veszel egy rendes leszívócsövet.


Kell alulra kavics pl fekete bazalt.

Kell 1-2db vasfa, arra damillal rákötözöd az anubiast és a jávai mohát. A gömbmohát meg csak bedobálod.


Szűrő, pl egy Aquael fan-1 - ez nem túl erős, de elég lenne és ez nem szívná be a kis halakat, rákokat mert ennek elég sűrű a rácsa.

2012. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én guppit ajánlok mert szívós halfajta és szép :)
2012. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De a garnélának darabja átlagban mennyi darabja?

És a guppinak darabja mennyi átlagban?

Felszerelések együtt az akvárium mennyibe kerül? Hálóval, vödörrel, meg mindennel..?!

2012. júl. 12. 22:47
 4/5 anonim válasza:

Garnéla tartása nagy falat,ha még kezdő vagy.

Vegyél használtan teljes felszerelést,mert sok ember megunja a halait és töredék áron hozzá tudsz jutni.És tapasztalataim alapján 80liter alatt kevésbé szaporodnak a guppik,persze ez atápláléktől is függ.


[link]



ilyet ajánlanék egy kezdőnek.

2012. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tarthatsz guppit, én 30 literesnél kezdtem és nagyon sokra szaporodtak. De én JBL Novo Guppy kajával etetem őket.
2012. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!