Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik lehetnek ezek? (lent több)

Mik lehetnek ezek? (lent több)

Figyelt kérdés
Egyik barátommal tanakodunk. Több, mint fél éve nem takarította ki az akváriumát, és megjelentek valami apró kis kör alakú, szürkésfehér lények, amikről fogalmunk sincs, hogy mik lehetnek... reggel az akvárium alján vannak, estére pedig felmásznak a levegőztető tetejére és ott nyüzsögnek. Lecsapott egy legyet, és bedobta, de nem halak ették meg, hanem azok a kis valamik... mik lehetnek? (éppen takarítja az akváriumot)
2012. júl. 1. 18:30
 1/8 anonim válasza:
Hát ez jó kérdés. Szerintem valamilyen vízi bogár lehet, ami kintről kerülhetett az akváriumba. Esetleg le tudjátok őket fotózni?
2012. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2012. júl. 1. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Plankton, vagy valami más?
2012. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha eleszik a halak elöl a kaját, inkább nyírjátok ki mindet! Vagy teljesen takarítsa át a barátod az akiját, ki tudja, hogy szaporodnak ezek az izék!
2012. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Am. Hable, a planktonok nem csak nagyítóval láthatók? :P O.o?
2012. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak a tengeribe van plankton, bár így sok most a melegbe eltűnt, ilyen 1-2 miliméteresek voltak, úgy néztek ki mint egy bogár, 2-4 csáppal, így mászkálnak meg verekednek is egymással. Én láttam szemmel. Még tegnap is mászkált kettő ilyen az akváriumban, de ezek nem eszik meg a hal elöl a kaját, ezek algát esznek, és ha a halakhoz bekerülnek, akkor a halak eszik meg őket.
2012. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek ilyenek amik nálam voltak/vannak, mini tengeribe, csak most elfogytak, de szerintem majd megint fognak nőni:

http://www.youtube.com/watch?v=2EYNTFmQf0Y&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=vUbiNNBqcIs

A nagy tengeribe nincs egy szál se.

2012. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy édesvízbe milyen planktonok vannak, de ott is lehetnek, mert tóbol lehet gyűjteni halkajának.


Aztán lehet hogy nálatok valami tök más van és semmi köze a planktonhoz.

2012. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!