Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megjelent egy csiga az akváriu...

Megjelent egy csiga az akváriumban, a háza sötét, mintha áttetsző lenne és foltos, ki lehet ő?

Figyelt kérdés
Még sose láttam ilyen csigát.
2009. jún. 28. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hosszukás a háza?Ha igen,akkor tornyos csiga lehet,de ha ő ottvan,lesz ott még több is,és szerintem szedd ki,nehogy elszaporogjanak,mert ha nagyon sokan lesznek,akkor a bomlástermékeik ugy terhelik a vizet,hogy belehalatnak a halak(persze ez szélsöséges eset).Ha szeretnél csigát,de hogy ne szaporogjanak el,vegyél egy darab almacsigát,az szép is az akváriumba és nm is szaporodik igy el.Vgay ha teheted,ha tudod hol kaphatsz,vegyél zebracsigát,elvileg nem tud szaporodni akváriumba...(hát ki tudja)
2009. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék csigát!!!

Megpróbáltam kivenni, de bepotyogott a kavicsok közé, aztán már el is veszítettem szem elől. Remélem, nem döglik oda...

2009. jún. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!