Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell a tányércsiga tenyészt...

Mi kell a tányércsiga tenyésztéséhez?

Figyelt kérdés
Elég ha belerakom egy szinte üres aksiba,növényekkel,kajával?Kell neki szűrés?Vagy vmi extra dolog.Kajának tartanám őket.

2012. máj. 7. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz csigával etetni?:D Amugy ez egy gyökér csiga fajta... Elég ha annyit irok hogy KIIRTHATATLAN, kell pár nagy növény, és azok szaporodnak ezerrel.... szerintem követ tegyél be alájuk, és kell kb 2 hét mire meglehet őket látni és ugy ahogy megnőnek, nekem már kb 3hónapja keltek ki (sajnos) és nem nagyon nagyok...
2012. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kis szűrő kéne, sok növény és alulra kavics.
2012. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 YourDestiny ***** válasza:
Kéne szűrő, vagy legalább egy porlasztó, mivel az állott víz nem a legjobb. Viszont ha már veszel légpumpát (ami ugye a porlasztáshoz kell), akkor néhány száz forint nem vág földhöz egy mini szivacsszűrőért.
2012. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a csigaevő csigáimat szeretném etetni velük.azért vettem őket,mert elszaporodott a tányércsiga,de mostanra már ők szaporodtak el és nuku csiga.Tehát megint be kéne szereznem tányércsigákat,mert azzal nagyon jól ellakmároztak a drágák:)
2012. máj. 8. 15:08
 5/6 A kérdező kommentje:
és milyen szűrőt vegyek akkor?egy pici akváriumban tartanám őket.kell tető is nem?asszem kimásznának..:) De milyen tetőt rakhatnék rá?
2012. máj. 8. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem másznak ki.
2017. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!