Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akinek van tengeri akváriuma...

Akinek van tengeri akváriuma tenne fel képet róla? Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Én is most szeretnék egy tengeri akváriumot már kb 10 éve foglalkozok édesvízi akvarisztikával és most pénzügyileg is van lehetőségem arra,hogy vegyek.Hány literrel,milyen halakkal kezdjek?Már olvasgattam a neten de kíváncsi vagyok a tengeri akvarisztikával foglalkozó személyek saját tapasztalataira is.Köszi a válaszokat.:)
2012. ápr. 30. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen volt régen, most ragadozóhalas.


Mire vagy kíváncsi?

2012. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mikor a 112 literből átraktam őket a 200-ba, akkor láttam hogy mennyire tetszik nekik a nagyobb hely.

[link]

[link]

Biztos még jobb lenne egy 5 méteres akvárium.


Pl egy 3 méter hosszút és 50x50-est (750 liter) lehetne csinálni 10-es üvegből, olyan akváriumot már láttam, jó volt, hogy olyan hosszú volt, mentek benne a halak ide-oda :)

2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-es üvegből ez életveszélyes.
2012. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen? Olyat láttam készen, voltak benne halak is minden. Hát lehet én is néztem, semmi merevítés nem volt, csak 3 méter hosszú csík. Simán azt hittem, hogy vastagabb üveg, de azt mondták, hogy 10-es.
2012. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár lehet hogy a tetején volt merevítés. Tényleg, biztos volt, a tetejét nem láttam, mert be volt építve a falba :/
2012. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!