Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti belenyulkaltok az akvariumb...

Ti belenyulkaltok az akvariumba kezzel?

Figyelt kérdés
Nalam sajnos sokszor elkerulhetetlen,de tobben mondtak,ne tegyem...tobbszor kellett rendezgetnem a novenyeket,vagy a tapot lenyomni ujjal,mert lebegett,vagy a szuro porlasztoreszen kell allitgatnom,vagy ki kell vennem egy halat haloval,de annak sem eleg hosszu a nyele,szoval beleer az ujjam...
2012. ápr. 30. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én elég sűrűn bele nyúlkálok. A tengeribe könyékig is, de nekem tiszta a kezem.
2012. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint nem krémezem be a kezemet, meg ha megmosom akkor a szappant, vagy a sampont is jól lemosom róla, tehát így nem jut semmi az akváriumba a kezemről szerintem.
2012. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen belenyúlok. Másként nem tudom lemosni az algát az üvegről és a szűrőt sem tudom kivenni, hogy kimossam a szivacsot, csak ha belenyúlok.
2012. ápr. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:

Szerintem kb. mindenki kézzel nyúlkál bele. Egy csomó dolog van, amit nem lehet máshogy megoldani. De ez nem is baj, ha megmosod a kezed előtte, semmi baja nem lesz az akváriumnak.


Pl. ez a mutatvány érdekes lenne belenyúlkálás nélkül.

http://www.youtube.com/watch?v=Gps2yppF5rQ

http://www.youtube.com/watch?v=V9SNYXj8XtQ&feature=results_m..

2012. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

besz.rok. :D Füvet nyír az akváriumban.:D

Az én halaim is kíváncsian nézik hogy mit csinálok mikor belenyúlok. Guppiknak pl a salátalevelet a vízfelszínre szórom, kisebb darabokban, de az anciknak már le kell súlyoznom. Harcsát pedig meg szoktam simogatni néha :D Szóval ha jól csinálod, akkor a halakat sem fogja zavarni.

2012. ápr. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2012. ápr. 30. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!