Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Farokfoltoa diszkullo/tateurnd...

Farokfoltoa diszkullo/tateurndina ocellicauda, milyen termeszetu hal?

Figyelt kérdés
90 l aksi,2algaevoharcsa,1kuli,1kekgurami,2molly,2platy,2guppy,2betty,ellene veluk?
2009. jún. 13. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Azt írja társas.Meg leet próbálni...De ha lehet akkor sztem a csapathalaidat többszörösítsd,ne új fajokat.De te tudod.Sok szerencsét.

2009. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi!
2009. jún. 13. 15:17
 3/8 A kérdező kommentje:
es akkor melyikekhez mennyit rakhatnek meg bele?plusz meg lehetne szerintetek a farokfoltos diszkullo is?mennyi a nem tul sok hal bele?
2009. jún. 13. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Utána néztem neked,az a baj,hogy figyelembe kell venni a 1liter/1cm hal arányt.Namármost:

Kuli:12cm

Kék gurámi:14

2molly összesen:14cm

2platty össz:10cm

2guppy össz:10cm

2betta össz:12cm

2algaevőössz:24cm

tehát:eddig:98literes aksi kellene ennyi halnak.Eldöntheted hogy mindenképp akarsz e bele,ha igen akkor én egy-egy molly-guppy-t javaslok.

2009. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en nekem viszont azt mondtak hogy az alagevoharcsakat es a kulit egyaltalan ebbe nem kell beleszamolni,2uzletben is...na akkor nem tudom hogy most ez hogy van...
2009. jún. 13. 18:05
 6/8 A kérdező kommentje:
de mindenesetre koszonom szepen!
2009. jún. 13. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Az üzletek érdeke mi?

Az hogy minél több és minél drágább cuccot adjanak el.Van akinek 3betta hímet adtak el mondván h ellesznek egymással.Gondolhatod hogy miféle vérengzés volt ott.Azt tudni kell,hogy nem csak a territóriumok miatt,hanem a víz szennyezése miatt is találták ezt igy ki.De ha ugy látod jonak,vehetsz még bele halat,de ne vedd biztosra hogy olyan jól érzik magukat,mint amennyire látszik.

2009. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah,amugy ha nem számoljuk bele őket,akkor eze szerint vehetsz még bele akár 100kulit vagy algaevőt,nem?Minden esetre azt javaslom,hoy ha mindenképp akarsz még halat,akkor vegyél 1-1olyan halat.Vagy garnélákat,azok szépek,kevés gonddal járnak,és még az aljzatot is tisztítják.Pl üveggarnélát(nekem az van)Bár,nem tudom,lehet a kuli rákevő is.Majd nézd meg a honlapon amit már irtam.(diszhalinfo).
2009. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!