Kékalga?

Figyelt kérdés
Ellepte a növények levelét, alljzatot. Mit tegyek?
2012. márc. 4. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
*aljzatot
2012. márc. 4. 14:03
 2/5 anonim ***** válasza:
szívd le az ajzatot és mosd át
2012. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kalciumban gazdag, lúgos kémhatású talajokon gyakori. Optimális körülményeket azokban a talajokban talál, melynek pH-ja 7,5-10,0 közötti. Ja és a magas Nitrogéntartalom miatt szaporodik el.
2012. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meredeken hangzik kövezzetek meg érte vagy húzzatok le, de a kénsav rá a legjobb megoldás. Híg 4% os oldatot kell csinálni belőle. majd injekciós tűvel felszívni,kikapcsolnia szűrőt és az érintett területet beoltani. Az algateleb szinte azonnal néhány másodperc múlva színt fog váltani. Ekkor már döglött. A halak elcsipegetik, vagy akármi de mindenképp lebomlik vagy a szűrőben végzi.Ja kisebb akváriumnál figyelni kell azért a ph-ra
2012. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom, ezt én is olvastam. van otthon sera ph minusom, ami azthiszem 5%-os kénsav.
2012. márc. 5. 18:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!