Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 l aksiba eddig van 1gurami,...

60 l aksiba eddig van 1gurami,2betta (him+nosteny),2algaevoharcsa,2molly,2platti,2guppy,1 kuli, rakhatok meg bele? A neonhalakat pl? nem enne meg oket a gurami?

Figyelt kérdés
KOSZKE!
2009. jún. 4. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Doldoztam egy kicsit heletted.Én nem vennék halat mellé,utánaszámoltam a halaidnak,pontosan 90literes aksiba való ennyi(az a kis szabályszerűség miszerint 1cm-hal=1liter víz,magyaru egy 10literes aksiba mondjuk 2 5cm-es halat tarthatsz.)Leírom miböl jött ez ki;a felnőtt méretekkel kell számolni:

gurámi:7cm x1

betta:7cm x2

algaevő:13cm x2

molly:7cm x2

platti:5cm x2

guppy:4cm x2

kuli:11cm x1

ez összesen 90literre való adag hal.Túlnépesíted az akváriumod.Szerintem emmiképp se vegyél több halat,másik probléma:Amit már most meg tudok mondani hogy csapathal:

molly,platti,guppy,kuli.Ez azt jelenti hogy minimum 6db kéne belőlük 1-1fajhoz,viszont a túlnépesítés miatt ezt nem tudod megoldani,de a kuli-d pl egyedül van ehez a 6hoz(amennyinek kéne lennie) képest.

2009. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!!!sokat segitettel!!
2009. jún. 6. 01:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen,ha van még kérdésed akkor dobhatsz mailt,ha tudok segitek,csak ird meg hg honnan ismerlek:). pingvin8@citromail.hu
2009. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jól mondja az előttem szóló. Biztos jobban ért hozzá, mint én. Csak azt akartam, hogy neonhalat pláne nem tudnál bele rakni, mert azt csapatban kell tartani, nekem azt mondták, legalább 8-10-et vegyek belőle.
2009. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez így van.minimum,de ez tényleg minimum hogy legyen 6 az egyes csapathalakból.A neonhal ilyen,és ha veszel mondjuk 10neonhalat h jól érezzék magukat,már ott vagy hogy elvileg,a számolás alapján(l/cm)már 50l-es aksi kell ennek a 10 neonnak(bár a neonoknál szerintem ez nem él,én egy 50literes aksiba betennék 15neont,ha csak az lenne benne.
2009. jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(jah,amugy az első voltam:))
2009. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!