Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 betta osszeszoktatasa?

2 betta osszeszoktatasa?

Figyelt kérdés

Van egy bettam!Arra gondoltam hogy szeretnek venni megegyet!hogy szoktassam oket ossze?nem szeretnek kishalakat!amugy a betta altalaban hany halat hoz a vilagra?ha megis lennenek kis bettaim mit tudnek veluk csinalni


??????


2012. febr. 2. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogyan gondolod?

hím + nostény -egy 54-70 literes akváriumban tartható, de inkább tobb nostényt vegyél (2-3)

hím + hím - legalább 200 liter, mert osszeverekedhetnek!

nostény + nostény - 60 liter korul

2012. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy szoktassam ossze oket?hogy csinaljam hogy ne legyenek kishalak?ha megis lesznek hany lesz?mit csinaljak veluk?honnan tudom hogy melyik nosteny es melyik him>?
2012. febr. 2. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát kicsi akváriumban pl 20-30 literesben nem lehet osszeszoktatni oket! A hím megolné a nostényt, mert nincs búvóhelye, hímek egymást megolnék!

Ha nem akarsz kishalak akkor vegyél nostényeket egy 60 literes aksiba. Vagy 200 literesbe 2 hímet

A hímnek nagyobbak és díszesebbek az uszonyai, mint a nosténynek!

Kulonben itt sok mindent megtalálsz róluk:

[link]

2012. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!