Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettámnak mi van a "nyaka"...

A bettámnak mi van a "nyaka" körül?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem,pár napja,és normális az hogy a kopoltyúfedele alól egy ilyen gallérszerűséget kitok időnként egy pár másodpercre?Meg az normális h uszkál,odamegy az üveghez és megáll,még a kis oldalúszói is leállnak,és mint ha meghalt volna,igy van 10mpig aztán ujra megindul.Még nem volt bettám,ez normális náluk?
2009. máj. 27. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen normális,az én bettám is csinállt ilyet.
2009. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó,köszi,most megnyugtattál.Köszönöm a gyors választ:)!!!
2009. máj. 27. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, fiú betta, igaz? :-) Ők ilyenek. Ha elé raksz egy tükröt, teljesen kifeszíti magát "harci díszbe".
2009. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hím igen,de szerencsére,vagy nem szerencsére nem harcias,nem szerencsére,mertt nem tudom megnézni kifeszítve,tükör se hat rá,és szerencsére,mert társas akiba készül,de egyenlőre karanténban van,holnap csobbana nagy aksiban.=)(ott várja 2 nőstény,de ha verekednek irány a külön aksi,ahoz is beszereztem a talajt növényt és hátteret is,még egy hajórony megy akkor bele:),de sajna csak 10 litere lesz.)
2009. máj. 27. 18:44
 5/8 anonim válasza:
amikor támadni akar akkor előjön a gallérja.legalábbis az enyémet amikor idegesíti valami:)pl.amikor kergeti a nőstényt!!
2009. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor jol láttam,akkor nyomja ki mikor megijed.Betettem a nagy aksiba a bettát,nem látom hogy bunyó lenne,még a nőstényeket sem bántja.(lekopogom.)
2009. máj. 29. 16:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajna külön kellett tennem,mert a nőstény csipkedte,ugy h rojtosra szaggatta az úszóját,még időnen kivettem...3napig bírták egymást...
2009. máj. 30. 12:30
 8/8 anonim válasza:
az 1ik barátnőmnek is voltak,de a hím leette a nőstény úszóját!pár napig csak úgy lebegett,de élt!utána sajnos elpusztúlt!:(
2009. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!