Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Disco Flipper? Milyen hal?

Disco Flipper? Milyen hal?

Figyelt kérdés
Láttam egy szegedi akvarisztikában ezeket a halakat, és az volt az érzésem hogy nem természetüknél fogva színesek. Színezik őket? Ha igen akkor nyilván idővel elvesztik a színüket. De ha elvesztik a színüket akkor utána mi lesz velük? Nem lehet csak úgy kidobni őket azért mert már nem színesek. Pedig nyilván azért veszi meg akinek tetszik mert színes. Vélemény?
2012. jan. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Erről a halról van szó. Így néz ki festék nélkül. Igazad van, ez nem a természetes színük.

2012. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem természetes és nem a színüket, hanem az életüket veszítik el.

Azonnal fel kell jelenteni őket állatkínzásért, a festett halak eladása törvényellenes.


[link]

2012. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy ennyire durva. Tényleg természet ellenes szóval mindegy is. Csak furcsa volt, gondoltam megkérdem.
2012. jan. 16. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!