Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben a szűrőben mi kerül...

Ebben a szűrőben mi kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

[link]

a vízforgatás átszámolva 1620-1860 l/h

vagy csak azért ennyi hogy kereken 500000 ft haszon legyen egy darabon?


2012. jan. 14. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

ADA... Itt a legnagyobb pénzt az IWAKI pumpa miatti márka, és az ADA felár viszi...

Márka, márka, márka.

Igaz, abban is biztos vagyok, hogy egy ilyen szűrő 50 év múlva is működni fog, de itt tényleg a terméknév a pénz.

Igaz, szerintem a GAnak is van rajta haszna bőven, de a nagy zsét amano kapja, az tuti.

2012. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, tényleg meredek az ár. Mondjuk az biztos, hogy csúcsminőség, vegyük csak a rozsdamentes acélházat, a szűrőn kívül elhelyezett pumpát, 28 liter minőségi szűranyagot (csak ez belekerül 50 ezer forintba). Aztán adók, import, szállítás. Persze így is rengeteget fognak rajta a márkanév miatt, mondjuk 1-200000 Ft biztosan a haszon. De ha belegondolsz, mi a különbség egy Suzuki és egy Lamborghini között? Mindkettő gurul, csak nem mindegy, hogy hogy. De ott sem feltétlenül az anyagokban van a plusz 50-100 millió Ft.
2012. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz még az üvegcsöveket nem is mondtam. Azoknak is félelmetes az áruk. Tehát szerintem érthető ez az összeg. Luxus kategória ,de érthető.
2012. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!