Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy kína hangulatú...

Bán Máté kérdése:

Szeretnék egy kína hangulatú akvit berendezni?

Figyelt kérdés

Az akvi 30l-es 1 betta van benne arra gondoltam hogy 6db szerencse bambuszt raknék két oldlra középre egy budha szobrocskát szürke talaj narancssárgával keverve.

Szerintetek milyen? mi kell még? A bambusz bírni fogja a 26-27 fokos vizet?


2012. jan. 13. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A bambusz jól néz ki, viszont szerintem kevés undorítóbb dolog van egy akváriumban, mint a műanyag giccsek (Buddha szobor, narancssárga kövek...)
2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a budhát nem műanyagban gondoltam hanem köben
2012. jan. 13. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:

szrintem jó lesz csak a narancssárga követ hagyd ki:)

a szobor ha kőből lesz akkor jó:)

amúgy szentem jobban nézne ki ha valami hosszabb fűvel kerítenéd körbe a buddhát (persze alöl nem...hogy láss is)

ja és szentem ha a kavics fekete bazaltzúzalék lenne akkor az bizti h jobban nézne ki:)

sok szerencsét:)

2012. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 symmer ***** válasza:
szerintem is vitatható a stilusod de ha jól megcsinálod jó lehet az a buddha szobornak semmi de semmi köze a kínai kulturához én a buddha szobor helyet kitalálnék vmi mást szerintemn ne legyen narancs talaj vegyél fekete bazartot a babusz mehet bele a szobor helyett vmi más kéne és a betta szinétől is függ a dolog de addig a babbusz fekete bazalt eddig jó ötlet!! a szobor ribancos:D
2012. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kevert aljzat nagyon csúnya lesz. Szerintem egy sima homok vagy bazalt sokkal jobb lenne. Attól nem lesz kínai, hogy giccses.

A szobrot sem erőltetném, egy természetes kis szikla jobb. Mellé a bambuszok és már szuper is. Lenne. Csak tudod mi a gond? Hogy a bambusznak ki kell érnie a vízből. A bettának viszont kötelező lefedni az akváriumát. Ezt hogy oldod meg?

2012. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 symmer ***** válasza:
amnig irtam válaszom láttam jacasloltás a bazaltot
2012. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel az akvim üvegtetős, megoldható apumnak van üvegvágója és vág egy kis lukat az üvagbe amin kifér a bambusz szára.
2012. jan. 13. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!