Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik az értékei a tökéletes...

Darkkingdom kérdése:

Mik az értékei a tökéletes víznek akváriumban? (PH, KARBONÁTKEMÉNYSÉG. )

Figyelt kérdés
Az aksimban van 10 neonhal,meg még 10 valami hasonló pici lazacféle átlátszó...(Nem tudom mert azokat ajándékba kaptam és még nem néztem utánna) meg 4 még szerintem kicsinek mondható vitorláshalam és 4 anciharcsa (3cm) és 2 gibiceps (5cm)!Mi lenne ennek az összetételnek a megfelelő érték?
2012. jan. 9. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk 10 körüli Nk és 6,5-7 Ph. Meg persze egy 800 liter körüli akvárium. A gibik nélkül 300 liter körül is elég.
2012. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az akkumulátor rövidítése az akksi, az akváriumé pedig az aksi...

"Okoskodjunk bele" című rovatunkat láthatták, most pedig következzen egy csehszlovák játékfilm....

2012. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bárhol olvasol akvarisztikai oldalt mindenhol aksinak rövidítik,úgyhogy teljesen felesleges hozzászólás volt...


Aki ételmeset írt annak köszönöm szépen a választ!

2012. jan. 9. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze de egy nagy akváriumba 10 körüli Nk és 6,5-7 Ph-t csak úgy tudsz csinálni ha vettél egy RO szűrőt, mert akkor a csapból folyik a lágy ozmo vized és azt felesbe nyomhatod kb a csapvízzel. Én úgy szoktam, bár én most még lágyabbat csinálok CRS garnélák miatt.
2012. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!