Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az, hogy közelebb...

Miért van az, hogy közelebb van a halam a szüléshez, mégis kisebb a hasa?

Figyelt kérdés
Szóval van egy papagáj plattim, akinek 3 hete van terhességi folt a hasán. Csak azt nem értem, hogy az első héten miért volt SOKKAL nagyobb a hasa, (egyértelmű volt hogy terhes), mint most? Most csak olyan, mintha jól bekajált volna, és emiatt egy kicsit pufibb. Foltja még megvan, kishalak sehol, pedig elég sokat figyelgetem.... Erre valami magyarázat? Köszi.
2011. dec. 13. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
suliba jársz? lehet hogy már egy kis részét "kieresztette a hasából" de valaki megzavarta ezért abbahagyta,és a k.-at megették a nagyok?
2011. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dolgozom amúgy, úgyhogy nyugiba vannak reggel meg délelőtt, nem zavarja őket senki. Kora délután végzem a melóval, csak észrevettem volna, ha megszületnek. És a folt még mindig megvan, bár azt nem tudom, hogyan változik... Mindenesetre gyanús...
2011. dec. 13. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!