Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hasvízkór menyi ideig tart?

A hasvízkór menyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Egy hal,ha megfertőződik vele,és nem kap kezelést,akkor mennyi ideig marad életben?Hetes(pl:2hét) választ kérnék halehet,előre is köszi!
2009. máj. 14. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az függ a hal állapotától.

Rendszerint napok alatt elpusztul...

2009. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy értem,attol a naptol fogva hogy megkapta(de én még nem látom)Addig a napig amig meg nem hal.Egy ékfoltos razborárol beszélek amugy.De már vagy 1és fél hete karranténban van.Akkor ez nem lehet már hasvízkor?Ha nem akkor mi lehet ez,és mi a teendő?
2009. máj. 15. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A hasvízkórt a tünetek jelentkezésekor azonnal el kell kezdeni kezelni, és még így is max. 20-30%, hogy sikerül kikúrálni a halat belőle. Ebben a betegségben kb. 1 hét alatt elpusztulnak a halak.


[link]

2009. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,akkor valszeg ez nem hasvízkór.Akkor hogyan tovább?Mi lehet ez?Visza tehetem a nagy aksiba a karanténbol?(kb másfél-2 hete van kivéve,de elötte is nagyobbacska volt a hasa...De ugy nézett ki mint ami mindjá felrobban
2009. máj. 15. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen bélgyúlladás is.
2009. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!