Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tennétek a helyemben az...

Mit tennétek a helyemben az ékfoltos razbórával?

Figyelt kérdés
Az egyik ékfoltos razbórámat sajnos elkülönítőbe kellett tennem,mert elégy nagy lett a hasa.Nem tudom hím e vagy nőstény,de ha nőstény,akkor sem biztos hogy ikráktol lenne nagy a hasa.Lehet hasvízkór,lehet "terhes" vagy lehet valami más is.A kis aksiba nem akarom kínozni,h egyedül van,de a másikba ha felreped a hasa,megdöglik,akkor mindent megfertőz.Ha nem rakom be és nem hasvízkór,akkor meg ki tudja mi,és h meddig lesz még a kis aksiba.Szivem szerint viszatenném az akváriumba,de ha beteg akkor meg fertőzhet...Nem tudom mit tegyek,ti mit tennétek vele?(megölni nem akarom)
2009. máj. 12. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki korábban is kérdezte ezt: "pároznak az ékfoltos razbóráim?" kérdéssel???
2009. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De.Csak mostmár tanácsért jöttem,h mi legyen vele.H ti mit csinánátok ilyen helyzetben.
2009. máj. 12. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha nincs egyéb baja(nem duzzog a sarokban, normálisan eszik, meg minden egyéb)akkor visszaraknám a többi közé. Egyébként biztos, hogy nem hasas, mert az ékfoltos razbóra nem elevenszülő. Persze megnő a hasa mielőtt leikrázik, de nem ennyire csak egy picit.
2009. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy eszik e.Nem szoktam látni h eszik,de amugy sem.Miota ittvan nem láttam enni(kb1éve,vagy nemtudom,de rég ota)

Tehát te viszaraknád,jo,köszi,még nézem h eszik e meg ilyenek asztán döntök.

további válaszokat i várok:)

2009. máj. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!