Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Berendeztem 2db 20 literest...

Berendeztem 2db 20 literest kis erdőnek, oldalnézetből. Ez így milyen?

Figyelt kérdés

Még nem ülepedett le rendesen a víz, azért kicsit homály:

[link]


2011. nov. 1. 15:12
1 2
 1/19 anonim válasza:
hát szerintem elég jól néz ki. ülepedés után még jobb lesz. gondolom halaknak készítetted elő. ha igen akkor boldog lesz az a haluci aki ezekben fog élni :)
2011. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szépek, de lehetne előrébb a világítás.
2011. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Virág6 ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik!!!
2011. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jól néz ki, és nem is "unalmas".
2011. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi.


Naja, a fényen még csiszolni kell, lesz rajta 2 lámpa.

A jobboldaliba 2db Dario-dario törpe sügér (1 centis hal), a baloldaliba meg 5db ivadék Normani lesz, csak amíg picik, aztán átdobom őket a nagyobb akváriumba.

2011. nov. 1. 15:51
 6/19 A kérdező kommentje:
szűrő is van, csak fotózáshoz kivettem
2011. nov. 1. 15:54
 7/19 Janezs ***** válasza:
Ez Nagyon jóóó.Ezt megcsinálom énis:) Milyen mohát használtál?(Nekem baloldali képen)
2011. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Áhhh imádom őket :)) Ügyes vagy!
2011. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
úúúh ez nagyon jól néz ki *-* miket használtál fel hozzá? és mennyibe kerültek? nekem is kell ilyen :O :$ (ha nem gond)
2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A baloldali akváriumban a dombot úgy csináltam, hogy több kis gömbmohát széthúztam laposra, a szélén összevarrtam tűvel-damillal egy nagy lepénnyé. Az aljára nehezéknek varrtam néhány kerámia hengert körbe. Aztán leraktam egy követ és ezt a moha lepényt csak ráterítettem, nem kötöztem rá.

Két fűzfaág tetejére damillal fissidens fontanus mohát kötöztem, az lett a két kis fa.


A jobboldali akváriumban a fa lombját Weeping mohából csináltam. Alulra pedig néhány gömbmoha cafatot tettem.


A gömbmoha és a fissidens mohának kevés fény kell, és nagyon lassan nőnek.


A Weepeng moha nagyon fényigényes, annak pont fölé kell tenni a lámpát, az gyorsan is nő, hamar olyan lesz mint egy szomorú fűz aminek a földig lóg a lombja :)

2011. nov. 1. 20:12
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!