Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan üzemeljem be?

Hogyan üzemeljem be?

Figyelt kérdés
A Víz szűrőt.. nektek benne van a vízben??? És hogy kell bele tenni?? a vezeték bele érhet? mert nekem ahol kijön a víz kinn van a vízből és csobog nagyon idegesítő :S
2011. okt. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Le kell nyomni a víz alá, és úgy kell állítani, hogy a vízfelszínt mozgassa, így oxigén is oldódik bele. Egyértelmű, hogy vízben kell lennie...a vezeték is beleérhet, csak a konnektorba ne kerüljön víz...és soha ne húzd ki, csak takarításkor, azt is csak akkor csinálj, ha már csökken a víznyomás.
2011. okt. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Sosem kapcsolom ki! De akkor nemfogja az áram agyon csapni a halakat??
2011. okt. 6. 19:22
 3/7 Daphina ***** válasza:
A mai szűrők már ún. Eheim rendszerű szűrők, ami azt jelenti, hogy az eheim által feltalált szigeteléstechnikával rendelkeznek. Nem megy áram a vízbe!
2011. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért csapná agyon? :) Szigetelt az egész.


A légpumpát nem szabad a víz alá tenni, de nem tudom neked az van-e. Annál csak a levegőcsövet vezetjük a légpumpától az akváriumba, rá egy porlasztó és már levegőztet is. De a szűrőt vízbe kell tenni, másképp hogy szűrné a vizet? :)


A vízmelegítőnek is teljesen a víz alatt kell lennie, a hőmérséklet állító tekerős részének nem fontos, de én azt is lenyomom inkább. Mehet minden a víz alá teljesen, mivel ezek vízi berendezések, teljesen le vannak szigetelve, nem kell miatta aggódnod.

2011. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja éés van rajta az a támasztó agy mi az előtte kell lennie vagy mögötte????
2011. okt. 6. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Támasztó? Gondolom a tapadókorongokra és a tartóra gondolsz, azt feltapasztod a falra, és a szűrőt a rajta található sínnel rácsúsztatod. Legalábbis nekem ilyen a szűrőm (AquaEl Fan 2 plus). Milyen a szűrőd pontos márkája, típusa? Mekkora az akváriumod? Ugye azt tudod, hogy a szűrő és az akvárium beüzemelése után 2-3 hetet várni kell, hogy beletehesd a halakat?
2011. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na szuper.. ezt nekem mér nem mondja senki?? Ám meg nekem an mini van
2011. okt. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!