Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom emlékeztek e még...

Nem tudom emlékeztek e még rám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én vagyok az,akit jól átvert az eladó és 20 literbe belepakoltatott egy csomó halat.Még mindig él az összes szerencsére:2 guppi(1 hím egy nőstény)

2 neon

2 vitorlás

1 anci

1 páncélos harcsa

Szereztem most egy 54 literes szettet kompletten mindennel együtt és egy 35 litereset,ahhoz nincs semmi és persze a 20 literes is megvan.Kérdésem az lenne hogy melyik halat melyikbe tegyem szerintetek,úgy hogy tudjak még hozzá venni is(mert ugye neonból se elég kettő,és a hím guppihoz is kevés egy nőstény)ja és a vitorlások már így is elég vadak,csipkedik a többieket állandóan.Remélem segítetek megtalálni a legjobb megoldást!Köszönöm előre a válaszokat:)


2011. szept. 2. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:

A vitorlást + ancit + páncélos harcsát vidd vissza a boltba.


Kérjél helyette több neont + 2db törpe szívóharcsát.

Aztán ezeket tedd a nagyba.


A kicsibe meg vehetsz például red cherry garnélákat, vagy csak tartsd meg karantén akváriumnak, mert másra nem jó.

2011. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 eric_cartman ***** válasza:

Ha guppikat választod akkor arra vigyázz, hogy nagyon el tud szaporodni, főleg mivel több nőstény kell mint hím.


Ha nem különíted el a kicsiket akkor is elég sok túléli, ha van búvóhely és pár hónap alatt akár 30-40 guppid is lehet.


Nekem is van egy nőstényem és állandóan szül. Eddig nem tudtam elkülöníteni, de hamarosan átrakom egy másik akváriumba ahol nincs hím

2011. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hable-lel értek egyet, az ancinak és a vitiknek menniük kell.
2011. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is olvasgattam h nekik jóval nagyobb akvárium kellene,de most csak ilyeneket tudtam szerezni olcsón és elérhető közelségbe,mert igaz h lett volna nagyobb is,de a gazdája semmiképp nem akarta postázni...visszavinni nem tudom őket,mert ahonnan vettem a halakat ott egy köcsög eladó van és nem volt hajlandó vissza venni!van itt még két díszhalas ők meg azért nem veszik be,mert nem tőlük vannak és félnek h bevisznek vmi betegséget.Nem tudtok olyan oldalt ahol esetleg el lehetne őket adni vagy ingyen felajánlani?
2011. szept. 2. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
akvarista.hu :)
2011. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor megpróbálom majd ott:)
2011. szept. 2. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
expressz.hu
2011. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta az elado hogya vitorlashal nem birja neonokat ezert guppit vettem es lehet o tepkette meg oket ma mar elis veszett egy guppi biztis megette. az a furcsa hogy mig vilagos van egyik se bantja de ha kihuzom a villanyt reggelre biztos tortenik valami ... most pl megette valamelyik.

:(:(:( szegenykem

2011. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!