Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell tartani a guppikat?

Hogyan kell tartani a guppikat?

Figyelt kérdés

Mekkora hely kell 4 halnak,

Mit esznek,stb.


2009. ápr. 18. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell olyan túl nagy hely nekik! A guppyk nagyon szeretik pl. a szúnyoglárvát de a normál haltápot is megeszik! Csak vigyázz velük ha szaporitani akarod őket akkor gyakran ívnak és a kicsiket meg is eszik ha nem választod rögtön külön őket!
2009. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
négy guppinak elég a 20 literes aksi komolyabb igényük nincs bármlyen halkaját megesznek kell az aksiba levegöztető és szürő tökéletes kezdőhal.én ajánlom a minimum 50 literes aksikat mert könnyebb rendben tartani és a kicsit ugyis kinövöd idővel
2009. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is ajanlanam a nagyobb akvariumot,nem csak azert a 4 gupyert,szerintem most van 4 kesobb biztos szeretnel tobbet is, mert en is igy kezdtem. 20 literessel kezdtem aztan nagyobbat mert szebb ,most meg egy120 literes van sok szep hallal es tapasztalattal.
2009. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!