Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elment az eszük, hogy a...

Elment az eszük, hogy a homokos strandról horgásznak cápára?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=y-sfTcw22dE


Az amerikaiak ennyire tudatlanok, hogy becsalják a sekélyebb vízre a cápát és csodálkoznak, hogy 5 éves gyereket támad meg a cápa fél méteres vízben?


2011. aug. 18. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
pfffff
2011. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg a kijelölt strandon van háló, ha van veszély, azmeg, hogy valaki illegálisan fürdik és megtámadják egyéni szocprobléma. Egyébként meg csak nekünk szokatlan, hogy nincs cápa, krokodil vagy más kórság a vízben, nekik azért tisztában kell lenni a kockázattal.
2011. aug. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ő bajuk.
2011. aug. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy elment az eszük. Lehet, hogy soha nem is volt.
2011. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én már nem lepődök meg semmin ami amerikai:D Nem tudom hallottatok-e róla de idén szeptembertől az USA 40 valahány államában megszüntetik a kézírás tanítását nem tudom melyik évfolyamban és utána rendes gépírást fognak tanulni a gyerekek. Kérdezem én, végiggondolták hogy majd fél analfabéta kézzel alig írni tudó emberek kerülnek ki az utcára???
2011. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen végig gondolták, hisz az a cél hogy tudatlanná tegyék a népet.
2011. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha cápa lennék egy ilyenért bekajálnám az az embert! XD
2011. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
istenem kicsit se dinkák...
2011. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kis embtoid válasza:

"idén szeptembertől az USA 40 valahány államában megszüntetik a kézírás tanítását"


Azért ne ferdítsünk...

Szeptembertől már 42 állam lesz, ahol nem kötelező oktatni a kézírást, és idén csak egyel emelkedett ezek száma. Tehát korábban is volt már 41 ilyen. Ezenkívül nem nem tanítják, csak nem kötelező. Mindenhol tanítják ettől függetlenül, csak mindemellett a felsőbb évfolyamokban nagyobb szerepet kap a gépírás.

2011. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
100%

Nem azért, de egy többszáz kilóméteres, végig homokos partszakaszon szerinted hova menjenek a horgászok? Vannak fürdésre kilyelölt helyek, ahol tilos horgászni, és vannak horgászásra kijelölt helyek, ahol meg fürödni tilos. A cápatámadások amúgy is túl vannak dramatizálva. Nem mondom hogy nem veszélyes, de arányaiban olyan ritka más veszélyekkel szemben. Csak a cápatámadás jobban hangzik a hírekben, mint a vízbe fulladt, mert megcsípte a medúza és lebénult a lába.

Ezzel együtt nem tetszik a videó, de én a cápát sajnálom.

2011. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!