Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tartsak aranyhalat?

Hogy tartsak aranyhalat?

Figyelt kérdés
Mivel kell etetni,kedvbe járni,hányat kell tenni mien akváriumba,Mien növényeket tegyek be hozzájuk?Ezt azért kérdezem mert sok halam meghalt már és a kedvenc halam pont most halt meg és nem akarok több halat elveszíteni.
2009. márc. 17. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

1.NE gömbaksiba!

2.Lehetőleg 50L-esbe legalább

3.Ha szeretnéd,hogy nagyon sokáig éljenek(6-7 év) akkor 1 aranyhalra kell számolni 100L-ert.De gondolom nem megoldható.Kisebb aksiba is lehet(Barátnőmnek 50L-esbe van 4 db különböző aranyhal 2 éve,jól vannak de egy idő után nem nőnek tovább ha nincs helyük.

4.Kemény levelű nővények kellenek majd mert szeretik eszegetni,de ha nem bánod mehet más is bele.

5.Nem kell nekik fűtő mert hideg vizi halak.

Menj be egy üzletbe,ott lehet kapni(ingyen elvinni) Sera kis fűzetekt,lehet kapni olyat amiben leírják,hogy kell aranyhalat tartani.De ha megkérdezel egy eladót akkor ő is segít neked.Én 4 féle kajával etetem a 2-őt

1.Sera Goldy Royal--granulátum

2.Sera Goldy Color-- granulátum

3.Sera Goldy---pehely

4.FOOD Gyógytáp --pehely..

Minél váltózatosabb annál jobb:)Ha van még kérdésed írj ide nyugodtan válaszolok.

még itt egy jó cím: www.akvarista.hu regizz és fórumban megtalálod az aranyhalas topicot

2009. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi nekem 2 halam volt 35 literes akváriumba.
2009. márc. 18. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
MINIMUM 100 LITERES AKVÁRIUM KELL NEKIK!!!
2011. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!